hoofdsponsor
subsponsoren

TOPPER IN DE VIERDE KLASSE

Komende zondag ontvangt WDZ VV Keer op het Sportpark Neerhagerbos. Beide teams staan met 19 punten op een gedeelde tweede plaats met drie punten achterstand op koploper Leonidas-W. VV Keer heeft wel één wedstrijd minder gespeeld. Na de wedstrijden van zondag zijn Leonidas-W en WDZ uitgespeeld voor de eerste periode.
De gasten uit Keer kenden afgelopen seizoen een grote toestroom van nieuwe leden en zijn voortvarend en ambitieus aan het nieuwe seizoen begonnen. De mannen van WDZ speelden afgelopen zondag een prima partij in de bekerstrijd tegen derde klasser ALFA SPORT. De wedstrijd ging helaas verloren, maar het vertoonde spel gaf toch veel zelfvertrouwen te zien. En met dat zelfvertrouwen zullen ze ook de sterke tegenstander VV Keer tegemoet treden. Het belooft in ieder geval een interessante en spannende voetbalpot te worden.


Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina