hoofdsponsor
subsponsoren

WDZESTIG GRAND SLAM VA BÓCHES

Van maandag 29 juli t/m zondag 4 augustus vindt het WDZestig Grand Slam va Bóches plaats op het tennispark van TC Bocholtz. Alle WDZ leden en partners kunnen inschrijven, of je nu beginner of gevorderde bent. In de categorieën beginner en gevorderde kun je inschrijven voor het enkelspel, de dubbel en de mix. Voor de laatste twee schrijf je uiteraard met een partner in.
Een aantal liefhebbers hebben al de nodige tenniskunde opgedaan tijdens de tennisclinics van tennisleraar Bjorn Elings.
De wedstrijden beginnen elke avond om 19.00 uur, op zaterdag vanaf 10.00 uur en de finales worden op zondag vanaf 14.00 uur gespeeld.

NU 23 DEELNEMERS

KLIK OP DE FOTO HIERONDER VOOR HET INSCHRIJFFORMULIER


Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina