hoofdsponsor
subsponsoren

EERSTE KIENAVOND GROOT SUCCES

Op dinsdag 19 maart startte de kiencommissie met de eerste van drie kienavonden voor de jeugdkampen. De eerste aflevering mag meteen als geslaagd worden gezien. Een kleine 90 kieners was aanwezig toen de kienmeesters Hub Donners, Kees de Heus en John van Wersch de avond openden.
Spanning ten top, maar bovenal gezelligheid tijdens de veertien kienrondes. Mooie prijzen werden verdiend, waarbij regelmatig een dubbele kien noodzaakte tot loten om de prijs. In de pauze was er voor iedereen een drankje en een plak cake om bij te komen van de spanning. Een prachtige avond waarvoor dank aan de organisatoren en namens de jeugdafdeling aan de aanwezigen.
Volgende avond op dinsdag 16 april om 19.30 uur.Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina