hoofdsponsor
subsponsoren

D‘R WDZ VASTELOAVEND VUUR DE JOEGEND

Zamstigmiddag um 14.11 oer jeet ´t loos in de WDZ kantien, d´r vasteloavend vuur de kinger, mer óch vuur de mama´s en papa´s, brör en sjwestere, oma´s en opa´s, tantes en nonke en vuur jidderinge deë óch wilt mitkómme.
De Bócheser Vasteloavendsverein Kalk an de Books K.E. kunt als ieësjte an de rij. De drei dansmarieche treënen op en d´r dansjroep Starexpress. De Prinse Bart I en Thijn I en d´r Keiridder Huub Beckers zunt óch d´rbij.
De vrówlu va WDZ zinge da op de buun en doanoa kunt ´t optreëne van het Femke Falderaa.
Vier mósse effe op oam kómme. Noa de pauze bejinne de Sportkloep vrówlu ,Jet oes de moas.
De JO10, de Jo7 en de bambini treëne op als jroepe en het Fenne Theeuwen als soliste. De Kabènese sjlisse d´r middag aaf.
Vier wunje jroeës en kling hieël vöal sjpas.


Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina