hoofdsponsor
subsponsoren

TECHNIEKTRAINING WDZ JEUGD

De jeugdafdeling van WDZ sloot het jaar 2020 af met een techniektraining die verzorgd werd door de spelers van de O19 en hun trainer Ralph Schepers. De jeugdleiders fungeerden als assistenten.
Vol enthousiasme werkten de spelers de 6 verschillende skills oefeningen af, waarbij de nodige technische vaardigheden op speelse manier aan bod kwamen. Geregeld bleek dat het oefenen en onder de knie krijgen van balvaardigheid, trucjes met de bal en lichaamsbeheersing best wel taaie kost is, maar het enthousiasme en de gedrevenheid van de begeleiders hielden de kids goed bij de les.
Een mooie happening om het jaar af te sluiten en te beginnen met het kerstreces. Dank aan de O19 en hun trainer en de jeugdleiders.

De jeugdafdeling wenst alle spelers, leiders, ouders en supporters heel mooie feestdagen.Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina