hoofdsponsor
subsponsoren

ALLEMAAL IN KOORona BINGO!

Van de makers van De Grote WDZestig Quiz… *spannende filmmuziek*

Normaal gesproken zaten we nu middenin feestmaanden met onder andere het Oktoberfest, de Sjpassoavend en de Biercantus. Maar in deze tijd hoef jij helemaal nergens naartoe voor een feestje. Want op 11 december brengen wij het feest bij jou thuis met de ALLEMAAL IN KOORona BINGO!
Denk WDZestig Quiz meets Idols meets Kienen voor het Jeugdkamp meets Biercantus. Hoor je tijdens de avond een liedje van jouw kaart? Bingo! Dat klinkt misschien als een gewone muziekbingo. Maar let op! Niet alle nummers zal je zomaar herkennen. Want met veel muzikaal talent van eigen bodem wordt het een hele uitdaging om sommige liedjes te raden…
Wat wel zeker is, is dat we jou vanuit thuis tot in de BingoDome keihard horen meezingen met de lekkerste plaatjes. Dus blok 11 december in je agenda, haal die bingofiches van zolder, smeer je stembanden en zorg voor een goede internetverbinding (dan doen wij dat deze keer ook ).
En om de avond compleet te maken, verkopen we er ook weer verfrissende biertjes + wijntjes bij! Daarover en over de verkoop van de bingokaarten binnenkort meer! Het wordt weer een heel fijn online feestje!Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina