hoofdsponsor
subsponsoren

SPAAR MET PLUS MEE VOOR ONS TERRAS

De lokale supermarkten Plus in Bocholtz en Simpelveld hebben een mooie actie op touw gezet om de lokale verenigingen een financiële steun in de rug te geven. Bij het boodschappen doen kun je sponsorpunten verzamelen en deze punten kun je weer verzilveren voor je favoriete club. Een prijzenswaardig initiatief, enerzijds koop je lokaal en anderzijds steun je jouw club.
WDZ heeft al een bestedingsdoel in gedachten. De renovatie van de kantine is op kleinigheden na rond en het is werkelijk prachtig geworden. Wat zou nu mooier zijn dan een mooi en gezellig terras voor de kantine. Twee spiksplinternieuwe grote parasols van sponsor Laumen zijn al geplaatst, nu nog een aansprekende bestrating, fraai meubilair en een gezellige verlichting en we kunnen met zijn allen genieten na de trainingen en de wedstrijden.
Spaar sponsorpunten en verzilver ze voor WDZ en u helpt ons om onze droom te verwezenlijken.

U KUNT DE SPONSORPUNTEN ZELF VERZILVEREN OF U KUNT ZE INLEVEREN IN DE KANTINE VAN WDZGeplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina