hoofdsponsor
subsponsoren

WD2.0MER: OEFENTOCHT VOOR WDZ MOOISTE

Met zijn zessen gingen we op zondagmorgen 18 juli op weg voor een van de oefentochten voor WDZ Mooiste op 1 augustus a.s. Het weer was werkelijk prachtig, misschien een tikkeltje te warm, maar niks om over te klagen.
We legden een mooie route af door ons prachtige heuvelland. Vanaf de Bocholtzerheide ging het via Simpelveld naar Ttrintelen, Colmont, Klimmen, Weustenrade, Wijnandsrade, Gebrook, Elsloo, Geulle, Ulestraten, Schimmert, Klimmen, Walem, Wijlre en via Wittem terug naar de Bocholtzerheide.Over een afstand van 75 kilometer overwonnen we 550 hoogtemeters. Het zat gewoon alles mee vandaag. Nou alles, een beetje pech onderweg, maar ach dat hoort er toch zeker een beetje bij. Bandje verwisseld en hup weer verder.
We oefenen nog op donderdag 22 juli en maandag 26 juli. Start om: 19.15 uur, Sportpark Neerhagerbos.
En op zondag 1 augustus WDZ Mooiste. Wees erbij! Voor inschrijven kijk op WD2.0mer.
Erwin HabetsGeplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina