hoofdsponsor
subsponsoren

WDZ O12 DOOR NAAR DE 3E RONDE IN DE BEKERCOMPETITIE

Op zaterdag 18 januari stond voor WDZ O12 de kraker, uit tegen SCG O12, in de 2e ronde van de bekercompetitie op het programma. Na de winterstop was dit weer de eerste wedstrijd voor het O12 team. Vanaf het begin was het een enorm spannende wedstrijd. Op het veld stonden twee teams die zeer aan elkaar gewaagd waren. WDZ kreeg genoeg kansen, maar ondanks meerdere pogingen wilde de bal er niet in. Achterin moesten de verdedigers van WDZ ook flink aan de bank door een aantal gevaarlijke aanvallen van SCG. Een 1-0 achterstand werd gelukkig voor rust nog omgebogen naar een 1-2 voorsprong. Lang bleef deze stand op het scorebord staan. Pas in het laatste kwart scoorde WDZ 1-3. 5 Minuten voor tijd werd het nog erg spannend doordat SCG scoorde en de stand 2-3 werd. Nagelbijtend werd er gesnakt naar het eind van de wedstrijd. SCG had nog kansen om de stand gelijk te maken maar WDZ kreeg ook nog kansen om de stand te vergroten naar 2-4. Maar beide ploegen kwamen niet meer tot scoren waardoor WDZ O12, met een 2-3 overwinning, zich geplaatst heeft voor de 3e ronde in de bekercompetitie.
Pim, Angelica, Finn, Fedde, Dante, Renée, Viggo, Jaro, Tieme, Tijn van harte gefeliciteerd met deze prestatie !!!Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina