hoofdsponsor
subsponsoren

WD2.0MER: WDZÓNDIGMÖRJE SJPATSERE DAG 4

Ongelooflijk na al die regen van afgelopen week, nu een stralend blauwe hemel. Onder leiding van Peter Smeets ging de zondagmorgen wandelgroep welgemoed op pad voor de eerste lus van het WDZóndigmörje Sjpatsere. Door het Kerkeveld liepen de wandelaars naar de Vlengendaal. Over het Schiltjensvoetpad voerde de tocht langs de Heiweg terug naar de Bocholtzerheide voor de eerste pauze op het Sportpark.
Gesterkt door een kop koffie ging het gezelschap nu over de Aretsbosweg en het Langheggervoetpad naar de Auw Hei. Langs de Plateweg en de Molenweg kwam de Heiweg en even later weer de Bocholtzerheide in zicht.
Bij een kopje koffie en een broodje gezond kon nog even nagepraat worden over de prachtige wandelingen.
Zondag 25 juli gaan we weer. Om 10.00 uur van het Sportpark Neerhagerbos.Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina