hoofdsponsor
subsponsoren

MARTIN KREMERS, TRAINER WDZ BOCHOLTZERHEIDE MANAGER OP ÉN NAAST HET VELD

Sport Redactie WN van ParkstadActueel | april 17, 2021
Een voetbaltrainer zou je met wat goede wil ook als een soort manager kunnen omschrijven. Veel fantasie is daar niet voor nodig. Je moet immers in beide hoedanigheden een groep mensen kunnen begeleiden, in het gareel houden, aansturen en motiveren. Als je in het dagelijks leven dan al manager bent, zou het zo maar eens een voordeel kunnen zijn als je trainer wil worden. We gingen deze keer in gesprek met Martin Kremers, van 16 mei 1970, gehuwd met Vivian de Looyer. Samen hebben zij twee dochters, Milan en Minou. In het dagelijks leven is Martin manager bij de gemeente Eijsden-Margraten, op de groene mat staat hij komend voetbalseizoen voor het tweede jaar als hoofdtrainer aan het roer bij derdeklasser WDZ uit Bocholtz.
Voor het interview en meer foto‘s: KLIK HIER
Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina