hoofdsponsor
subsponsoren

WDZERIOUS CARNAVAL SPORTEN

De sporters hebben zich in het Carnavalsweekend kunnen uitleven bij WDZ. Op zaterdagmorgen stond een Carnavalstraining voor de bambini t/m de O14 op het programma. Fraai uitgedost werden een vijftal stations afgewerkt, waarin behendigheid en balvaardigheid getest werden. Natuurlijk ontbrak ook niet de poefel en een drankje.
Op zaterdag beten de O17 en O19 het spits af met een kroegen bootcamp. De vier Bocholtzer cafés fungeerden als station op het sportpark Neerhagerbos. In tweetallen werd het parcours met intensieve oefeningen bij elk station meerdere malen afgelegd. Ook de veteranen, veterinnen en de oud WDZ-prinsen gingen aan de slag.
Op zondag gingen de senioren mannen en vrouwen verder op hetzelfde parcours, waarbij sommige tweetallen wel meer dan tien rondjes aflegden. Na afloop hoorde je hier en daar de verzuchting dat een kroegentocht nog nooit zo zwaar was geweest en dat zonder druppel alcohol.
Voor de thuisblijvers draaide DJ Mini de hele zondagmiddag verzoekplaatjes in het kader van WDZerious Request.
Klik voor de foto‘s op de afbeeldingen hieronder.
Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina