hoofdsponsor
subsponsoren

1e ONLINE WDZIETSOENG GROOT SUCCES

Op vrijdag 12 februari zat alles en iedereen wat WDZ liefheeft voor de het computerscherm of de beeldbuis. Niemand wilde iets missen van de 1e online WDZietsoeng en niemand heeft er spijt van gehad. De Road van Veer, Roy, Bert, Ralph en Roger hadden voor een daverend programma gezorgd bestaande uit een verzameling clips die door Mario Possen op magistrale wijze waren gemonteerd.
De Geitenfokkers, Ronny Ron, de Martino‘s, , Christiaan, Duo Pratsj-jek, ‘t Femke en natuurlijk Domm en Dööl kwamen in beeld. Agesloten werd met een prachtige song van de Spik en Span lookalikes Jesse en Danny. Tussendoor nog een kort bezoekje aan de Presidenten van de Grensschiebere en de Schnapsnaze, Ton Schenk en Patrick van Wezel.
President Roy overhandigde Wim Possen het Joode Juupje voor de vele verdiensten die Wim heeft voor onze vereniging.
Een daverende carnavalsavond met heel diep respect voor de vijf mannen die dit allemaal gerealiseerd hebben.
Wil je de Zietsoeng nog eens bekijken: KLIK HIER
Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina