hoofdsponsor
subsponsoren

WDZ-VROUWEN ONGESLAGEN AAN KOP

WDZ VR 1 Ė De Leeuw VR1 2-0 13 oktober 2019
Zondag 13 oktober stralend weer op de Bocholtzerheide. Op het programma een belangrijke wedstrijd van de koploper WDZ-Vrouwen tegen de nummer twee: de Leeuw uit Brunssum.
Gemotiveerd en strijdlustig begonnen de WDZ-Vrouwen met een uitgedunde selectie aan de aftrap. Dat het een zware wedstrijd ging worden, werd al vanaf de eerste minuut duidelijk. Sommige dingen liepen niet zo gesmeerd en hier en daar raakte er iemand geblesseerd. Maar door de teamgeest en het doorzettingsvermogen hebben we hemel en aarde bewogen en de wedSTRIJD met 2-0 gewonnen!
Onze vereniging heet niet voor iets: Wilskracht Doet Zegevieren. Gestreden als tijgers en gewonnen tegen ‘De Leeuw‘.
Chiara WillekesGeplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina