hoofdsponsor
subsponsoren

WEDSTRIJDEN ONDER ZOMERSE OMSTANDIGHEDEN

Op zaterdag speelde de O10 onder een strak blauwe hemel een prima partij tegen de leeftijdgenootjes van RKTSV uit Terwinselen. Het spel van beide enthousiaste teams golfde op en neer en er werd vrolijk op los gescoord. De overwinning ging uiteindelijk naar de gasten, maar het voetbalplezier was er niets minder om.
Het tweede elftal speelde op zondag tegen de reserves van RVU. Al na vijf minuten kwam WDZ op voorsprong, maar nog voor de rust wist de thuisploeg twee keer te scoren. Na rust nam WDZ het initiatief weer in handen, maar verder dan een schot tegen de paal kwam men niet. Na 20 minuten werd de wedstrijd gestaakt, omdat de scheidsrechter onwel werd. De resterende 25 minuten worden later uitgespeeld.
Dank voor de foto's aan Nicolle Ortmans en Wim Lauvenberg.

Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina