hoofdsponsor
subsponsoren

MOOIE PRESTATIES VAN WDZ JEUGDTEAMS O12 en O14

WDZ O12 - Walram O12 1-1
De O12 speelde alweer de tweede competitie wedstrijd. Vorige week werd in Lemiers een 3-4 overwinning behaald. Vandaag een spannende wedstrijd van begin tot eind, waarin beide teams aan elkaar gewaagd waren. De thuisploeg wist als eerste te scoren en deze stand ook een hele tijd vast te houden. In de allerlaatste seconden werd het echter alsnog 1-1. Een mooie prestatie.WDZ O14 - FC Kerkrade-W O14 11-0
De spelers van de O14 bekroonden een wedstrijd waarin alles werd gegeven met een overwinning met dubbele cijfers. Voor de KNVB beker werd in de poulefase in slechts één wedstrijd beslist wie verder mocht naar de volgende ronde. De beide teams waren de enige in de poule.
Over de wil om verder te komen liet de thuisploeg geen twijfel bestaan. Alles werd op de aanval gezet en van de kansen werden er heel wat benut.
Een mooie voetbalmiddag en we wensen de meisjes en de jongens veel succes in de volgende ronde.
Foto‘s: Nicolle Ortmans-HoubenGeplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina