hoofdsponsor
subsponsoren

WDZÓNDIGMÖRJE SJPATSERE OP ZOMERSE ZONDAGOCHTEND

Op zondag 15 augustus trok het WDZ wandelgezelschap er weer op uit met peter Smeets als gids. Over de oude Simpelvelderweg en onder de Jozefbrug door kwam de groep in de Waalbroek. Over de hoge berg ging het naar de Rode Put. Onder de brug van de miljoenenlijn door stapten de wandelaars even later over de vroegere spoorlijn naar Aken en liepen richting rotonde op de Nijswillerweg. Vandaar was het pauzepunt bij de Tennisvereniging Simpelveld snel bereikt.Na de koffie ging het achter het vakantiepark langs terug naar de spoorlijn. Bij de overweg werd kort halt gehouden om de voorbijkomende stoomlocomotief en de Pullman rijtuigen van de Zuid-Limburgse Stoomtrein Maatschappij te bewonderen.
Langs de spoorlijn liepen de wandelaars naar Bulkem en vandaar naar de Baneheide en Bocholtzerheide, waar bij het eindpunt koffie en broodjes geserveerd werden om de energievoorraden weer aan te vullen. Op het terras kon nog even gezellig nagepraat worden over de prachtige zondagmorgen.
Volgende zondag gaan we weer. Vertrek om 10.00 uur vanaf het Sportpark Neerhagerbos.Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina