hoofdsponsor
subsponsoren

PASCAL HAMMER NIEUWE TRAINER WDZ VROUWEN

Met ingang van het nieuwe seizoen wordt Pascal Hammer de nieuwe trainer van de WDZ vrouwen. Hij volgt de huidige trainers Michel Nicolaije en Peter Smeets op. De vrouwen krijgen in Pascal de gewenste trainer. Zij hopen met hem hun ambities waar te kunnen maken, met name het behalen van het kampioenschap, dat in het abrupt afgebroken seizoen als koploper voor het grijpen lag, maar corona gooide roet in het eten.
Pascal heeft van 2005-2017 de vrouwen van vv Amstenrade getraind. Hij heeft enige jaren een sabbatical genomen, maar vindt nu dat hij aan een nieuwe uitdaging toe is. Hij is 49 jaar, vrijgezel, woont in Brunssum en werkt bij de gemeente Maastricht bij de handhaving. We wensen hem en de WDZ vrouwen veel succes, maar bovenal een plezierige samenwerking.
Uiteraard dank aan de trainers Michel en Peter die stoppen en zich met andere taken in de vereniging gaan bezighouden.Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina