hoofdsponsor
subsponsoren

JEUGDKAMP PUPILLEN 2018

Liefst 62 kinderen namen deel aan het jeugdkamp pupillen op het Sportpark Neerhagerbos. Nadat de slaapplekken in de tenten waren ingericht werden de groepen in Mamelis gedropt voor de avondspeurtocht. De volgende dag begon met een grote vossenjacht en na de lunch werd de middag besteed aan voetbalvaardigheden. 's Avonds stond de eredivisie tienkamp op het programma. Op vrijdagochtend toog de meute naar de markt in Simpelveld voor het boodschappenspel. De middag was gereserveerd voor vrij spelen en oefenen voor de optredens in de avonduren. Op de laatste ochtend werden de prijswinnaars bekend gemaakt en kon opgeruimd en ingepakt worden. Moe, maar voldaan keerden de kinderen huiswaarts.
Uitgebreide verslagen volgen nog.Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina