hoofdsponsor
subsponsoren

O9 OP UITSTAPJE NAAR AVONTURENLAND

Afgelopen woensdag 11 januari zijn de teams van O9 gezamenlijk op uitstapje geweest naar Avonturenland in Heerlen. Om 13.15 uur werd er gezamenlijk vertrokken vanaf de parkeerplaats van WDZ. Aangezien we onderweg de regen tegemoet reden waren we blij dat we een binnenactiviteit georganiseerd hadden. Bij aankomst mochten de kinderen die dat leuk vonden een uur gebruik maken van het indoorsoccerveld. Nadat de teams samengesteld waren, werd er een uur lang fanatiek gevoetbald. De overige kinderen waren in de grote hal aan het ravotten op de diverse speeltoestellen. Er werd geklauterd, gestoeid en heel veel gelachen. 


Ook voor de innerlijke mens was gezorgd: Onbeperkt ranja, snoep, chips en heerlijke cakejes zorgden ervoor dat het energieniveau weer snel op peil was waardoor er begonnen kon worden aan de volgende ronde van spelen, stoeien en plezier hebben met elkaar. Om 16.30 uur kwam de kok een gedeelte brengen van de “Schijf van 5”: Frietjes en minisnacks. Deze lekkernijen werden met smaak opgegeten. Om 17.15 uur was het weer tijd om weer terug naar huis te gaan. Opvallend was dat het erg stil was in de auto’s. Alle energie was verbruikt. Moe, maar voldaan en genoten van een leuke en gezellige middag kwamen alle kinderen weer thuis aan.

  

 


Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina