hoofdsponsor
subsponsoren

STRALEND ZOMERWEER BIJ TWEEDE DAG VAN WD2.0MER JEUGDDAGEN

Nu eens een lekker zomerse dag waarop het voor de kids dan ook genieten was geblazen op de velden van het sportpark Neerhagerbos. Over de sportvelden waren een aantal spellen uitgezet voor de kinderen van 4 t/m 13 jaar. Elk team had een vaste begeleider en bij elk spel stond een spelleider voor uitleg en begeleiding.
De spellen vroegen de nodige behendigheid en vindingrijkheid van de kinderen, maar voor plezier was de belangrijkste plek ingeruimd. Een potje voetbal ontbrak natuurlijk ook niet. Maar het spel met het allergrootste plezier vormde toch de zeepbaan, zeker nu met het warme weer.
Tussendoor was er natuurlijk tijd ingeruimd voor een gezond fruithapje, meloen, banaan en druifjes. En wat is nu meer dorstlessend dan een flink stuk meloen?Dank namens alle kinderen aan de organisatoren en de grote groep begeleiders voor deze prachtige middag.Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina