hoofdsponsor
subsponsoren

WDZ JUBILARISSENDAG 2018

Op zondag 1 juli gaan we op onze jaarlijkse jubilarissendag liefst 10 jubilarissen huldigen, André Boumans gouden jubilaris, Jos Hamers, Roger van der Linden, Jos Pluijmaekers en Roger Wetzels robijnen jubilarissen en Rick Donners, Jos Gillissen, Rico Gorissen, René Grassère en Wim Mennens zilveren jubilarissen. De commissie "Jubilarissendag" heeft aan deze bijzondere dag in de vereniging veel zorg besteed.

Het programma van de feestdag ziet er als volgt uit:
08.45u. We komen met de jubilarissen en partners samen in het clubhuis
09.30u. Heilige Mis in de parochiekerk in Bocholtz
10.45u. Koffietafel voor jubilarissen, partners en genodigden in het clubhuis
12.15u. Interne huldiging van de jubilarissen
13.30u. Receptie
14.30u. Feestmiddag met DJ Bram

Klik op de foto voor de beschrijving van de jubilarissen.


Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina