hoofdsponsor
subsponsoren

IN MEMORIAM PIET BOLTON

Donderdagochtend is ons lid Piet Bolton op 82 jarige leeftijd overleden. Sinds 1983 was Piet lid van WDZ. Door zijn bijdrage aan de technische commissie van het feest bij gelegenheid van het 25 jarig jubileum van WDZ kreeg Piet een band met onze vereniging en besloot lid te worden. Hij heeft weliswaar nooit de voetbalschoenen aangetrokken, maar als vrijwilliger heeft Piet veel verdiensten voor onze club. Als technisch man was hij betrokken bij de vele bouwwerkzaamheden op het sportcomplex, hij vervulde onderhoudstaken en was natuurlijk ook actief in de feestcomités van het robijnen en gouden bestaansfeest.
We wensen zijn familie veel sterkte in het verwerken van het verlies van Piet.
De uitvaartdienst is donderdag 19 april om 11.00 uur in de parochiekerk van Bocholtz. Leden van WDZ worden verzocht om half elf te verzamelen aan de kerk. We nemen als groep plaats in de rechter zijvleugel van de kerk.


Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina