hoofdsponsor
subsponsoren

WDZ COMMUNICATIETOOLS TOEKOMSTBESTENDIG

Gevraagd: jouw mening en ideeën voor de nieuwe WDZ website!
Waarvoor gebruik jij de WDZ-website? En wat mag echt niet ontbreken op een nieuwe website? Een enthousiaste werkgroep is aan de slag met het vernieuwen van de WDZ-website. Om een beeld te krijgen van het gebruik van de huidige website en wat er op een nieuwe website beter kan hoort de werkgroep graag jouw mening en ideeën. Daarom is er een korte vragenlijst gemaakt. Een aantal van jullie heeft die vragenlijst al ingevuld, maar ze kunnen nog meer input gebruiken.
Het zijn 10 vragen en het invullen duurt hooguit tien minuutjes. Hoe meer input, hoe beter de nieuwe website aansluit bij de wensen van de gebruikers ervan. Ook als je de website nauwelijks bezoekt levert dat waardevolle informatie op. Je kunt er niks mee winnen. Maar je doet er WDZ (en uiteindelijk jezelf) een groot plezier mee.
Vul de vragenlijst vóór 22 maart in.
VOOR DE VRAGENLIJST: KLIK HIERGeplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina