hoofdsponsor
subsponsoren

STUDENTEN OP BEZOEK

WDZ krijgt zondagmiddag het “studententeam" van DBSV op bezoek. In 1955 werd de vereniging opgericht als Don Bosco Sport Vereniging in het Heugemerveld, een wijk in Maastricht. In Maastricht was Red Socks het eerste echte studentenvoetbalteam. In 1998 werd Red Socks opgenomen in DBSV, waarna de uitleg van de letters DBSV is veranderd naar Don Bosco Studenten Voetbal. DBSV is een van de grootste voetbalverenigingen in de regio Maastricht.
DBSV staat op een zevende plaats in de rangschikking en blijft een onvoorspelbare tegenstander, te meer omdat de teamsamenstelling nogal eens wil wisselen. In de uitwedstrijd werd het een duidelijke 2-5 zege voor de mannen van trainer Martin Kremers, maar dat biedt zeker geen garantie voor een gemakkelijke pot. Zo kort voor Carnaval zal WDZ nog eens alles uit de kast moeten halen, als tenminste storm “Dennis" geen roet in het eten gaat gooien.


Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina