hoofdsponsor
subsponsoren

WINTERWANDELING WDZ VETERANEN

De ware moesson van de laatste dagen kon de WDZ veteranen niet weerhouden van hun jaarlijkse winterwandeling. Om tien uur 's ochtends kwam het gezelschap op zondag 13 januari bijeen in het clubhuis en vandaar ging het per auto naar het startpunt, de parkeerplaats bij de vroegere basisschool Nijswiller/Wahlwiller. De route werd enigszins aangepast, omdat de paden door de weilanden onbegaanbaar bleken. Via Partij ging het naar Hommerig en via Overgeul naar Mechelen, waar in de Geulhof de lunch klaarstond.
De regen bleef met bakken uit de lucht komen en zo besloot de groep om nog enige uurtjes in de gezellige Geulhof door te brengen. Rond half vier vertrok iedereen weer huiswaarts. Een bijzonder gezellige dag met dank aan de organisatoren Patty Schijns, José Bardoul en Miets Schepers.Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina