hoofdsponsor
subsponsoren

WDZ BLIJFT IN SPOOR VAN DE KOPLOPERS

RKVVM1 Ė WDZ 1 1-4 zondag 10 november 2019
Op een mooie herfstmiddag speelde WDZ 1 de uitwedstrijd tegen RKVVM uit Margraten. Het sportcomplex met een kunstgrasveld was omgeven met prachtige herfstkleuren. Kortom een passende ambiance voor deze voetbalwedstrijd.
Vanaf het eerste fluitsignaal gaven de gastheren duidelijk aan vandaag niets cadeau te doen aan de op de derde plaats staande gasten uit Bocholtz. Het initiatief lag weliswaar bij WDZ, maar de thuisploeg bleef gevaarlijk in de uitvallen. Tegen het halfuur kwam de verdiende voorsprong van WDZ. Roy Flekken schoot eerst nog via de keeper tegen de paal, maar in de rebound liet hij de RKVVM goalie kansloos. Maar lang kon WDZ niet genieten van de voorsprong, uit een snelle counter werd het weer gelijk en de 1-1 stond met rust nog steeds op het scorebord.
Lees verder onder Lees meer.


Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina