hoofdsponsor
subsponsoren

VOETBALCIRCUIT ALS KICK-OFF JEUGDSEIZOEN

Op zaterdag 24 augustus start de jeugdafdeling in het kader van WDZzestig het seizoen officieel met een groot voetbalcircuit, verzorgd door Joop Dacier en een groep helpers, bestaande uit selectiespelers en oud-selectiespelers. Alle jeugdteams en hun leiders zijn uitgenodigd. Aanmelden is niet nodig, afmelden bij de leider van het team.
Tijdens het 2 tot 2,5 uur durende event worden de jeugdspelers op verschillende manieren uitgedaagd. Denk hierbij aan techniekoefeningen, tikspellen, partijspelen en afrondoefeningen. We draaien het hele circuit van 12 stations helemaal rond, per jeugdteam. De teams (spelers en leiders) blijven bijeen zoals ze al voor de komende competitie zijn ingedeeld, waardoor de kinderen in de eigen leeftijdscategorie de spellen afwerken. Een hoogtepunt vormen de kunsten van Randy Koetsier, een van Nederlands beste balkunstenaars. Ieder team zal het station van Randy passeren en samen met hem de nodige voetbalkunsten leren en oefenen.KLIK HIER VOOR TRAININGSSCHEMA ALLE TEAMS


Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina