hoofdsponsor
subsponsoren

WD2.0MER: WDZÓNDIGMÖRJE SJPATSERE DAG 3

Op zondagmorgen 11 juli ging alweer voor de derde zondag op rij een groep wandelaars op stap onder leiding van Peter Smeets. Rond de klok van tien uur verliet het gezelschap het sportpark en over de Langhegger voetpad en de Aretsweg ging het langs de kalkoenenfarm naar de Baneheide. Op het eind van de bebouwde kom sloeg het gezelschap rechtsaf en door het bosje en de velden werd de pauzeplek bij de tennisvereniging Simpelveld bereikt.
Na de pauze liep de groep naar de spoorbrug bij de rotonde en na de Vroenkuilerweg ging het omhoog over de Kersboompjesweg, een prachtige holle weg. Na de afdaling voerde de route onder de Jozefbrug door en vandaar uit naar de Mariakapel in de Broek, tijd voor een devoot moment met het aansteken van een kaarsje. Door de Kievit repte het gezelschap zich naar het eindpunt op het sportpark voor koffie en broodjes.
Foto‘s: Annie Flekken
Zondagmorgen 18 juli gaan we weer. Kijk voor informatie op: WD2.0MER.Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina