hoofdsponsor
subsponsoren

IN MEMORIAM WIEL HAAGEN

Op maandagavond 11 juni is ons lid Wiel Haagen na een slepende ziekte in de Hamboskliniek overleden. Wiel was een sportman in hart en nieren. Na lange tijd als handbaltrainer gefungeerd te hebben keerde hij bijna veertig jaar geleden terug bij WDZ. Naast voetballen bij lagere teams en veteranen was Wiel geruime tijd actief als trainer, van de A-jeugd en het vrouwenteam. Ook was hij jarenlang de fitnesstrainer van een aantal niet voetballende vrouwen.
We herinneren ons Wiel als een gedreven persoon, die op een bijzondere wijze een band wist te smeden met de spelers en tussen de spelers onderling.
We wensen de familie veel sterkte in het verwerken van het verlies van Wiel.

De uitvaartdienst is zaterdag 16 juni om 11.00 uur in de parochiekerk in Bocholtz. We komen om half elf bijeen aan de kerk.


Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina