hoofdsponsor
subsponsoren

WDZ IN OPTOCHT

Om elf uur op maandagochtend liep de kantine vol met Roma en Sinti. D'r Sjelleboomkloep ging zich met ongeveer 65 deelnemers klaarmaken voor de optocht in Bocholtz. Iedereen werd mooi geschminkt. Roger Wetzels, lid van de Raad van Vier, was bijzonder in zijn nopjes met zo'n grote en fraai uitgedoste groep. Dit beloofde toch veel voor de optocht in 2019, het jubileumjaar van WDZ. Hij wenste de zigeuners een prachtige optocht, het weer ging in ieder geval meewerken. Buiten werd de hele groep op de foto gezet, een prachtig gezicht. De optocht trok veel bekijks en de zigeuners werden op veel plekken hartelijk toegejuicht. Van de BVV Kalk an de Bóks kregen ze de eerste prijs bij de groepen, maar het plezier van alle deelnemers was de mooiste prijs. Kijk en geniet van de foto's van Wim Lauvenberg en Nancy Degens.


Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina