hoofdsponsor
subsponsoren

WINTERWANDELING VAN DE WDZ VETERANEN

Op zondag 12 januari gingen 38 veteranen en partners op pad voor de traditionele winterwandeling.
Het vertrekpunt was de parkeerplaats van het Klooster Wittem. Langs het Wienhoes en het klooster Mariëndaal in Partij wandelde het gezelschap langs het Arnold Janssen klooster naar het kruisbeeld op de kruising Gülkoelerweg/Eikesweg. Vandaar daalde het gezelschap af naar Hilleshagen en via de Voortweg en het Huntjenspad door de weilanden ging het langs de Lombergbeek over het voetpad In de Mechel naar de bebouwde kom van Mechelen.
Op het Hurpeschervoetpad werd de afslag naar de brug over de Geul genomen en via het Gontervoetpad kwam de groep aan bij de pauzeplek De Geulhof, waar een uitgebreide lunch wachtte. Rond de klok van twee gingen de wandelaars weer op pad. De Geul werd in de Hoofdstraat weer overgestoken en via het Geulpad ging het naar Partij langs de voetbalvelden van de vv Partij en toen was het niet meer ver naar de startplaats bij het Klooster Wittem. Per auto ging het terug naar de WDZ kantine, waar nog enkele uurtjes gezellig nagekaart werd.
Een prachtige dag waarvoor dank aan de organisatoren Patty, Josée, Miets en Bert.Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina