hoofdsponsor
subsponsoren

WDZ ONTVANGT VOOR DE BEKER VIERDEKLASSER BUNDE

Het eerste elftal speelt in de volgende bekerronde op zondag 14 november tegen Bunde. Het team van trainer Ümit Akel staat op een vijfde plek in de vierde klasse A. Een klasse waar afgelopen zondag overigens slechts twee wedstrijden doorgang vonden.
In de selectie van het team van trainer Martin Kremers komt weer enigszins lucht nu enkele spelers van een blessure terugkomen. Als de wedstrijd gelijk eindigt worden direct strafschoppen genomen, er is geen verlenging. Mochten de mannen van WDZ deze ronde door komen, dan mogen we in de bus naar Merefeldia (Nederweert) of Helden.
Om half drie is de aftrap, maar let op: de wedstrijd kan verplaatst worden mocht corona roet in het eten gooien.Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina