hoofdsponsor
subsponsoren

WDZOMER VAN START

Op donderdag 9 juli zijn de WDZomer sportactiviteiten officieel van start gegaan met een voethonkbaltoernooi.
Een startschot vooraf gaven de wielrenners en mountainbikers al op dinsdagavond met toertochten door het heuvelland.
Vijftien teams hadden ingeschreven voor het toernooi. Ze werden verdeeld over drie poules. Om half acht opende voorzitter Huub Schepers de WDZomer activiteiten, Roger Wetzels benadrukte nog eens alle regels rond de preventie van Covid 19 en toen konden de sporters aan de gang.
Op zes velden speelden de teams hun poulewedstrijden, waarbij het al snel duidelijk werd dat enerzijds het onder de knie krijgen van de spelregels een klus was, maar ook dat het ďspelletje" heel wat verlangde van de conditie van de spelers. Rond tien uur werd de finale gespeeld. Hierin trokken de Beach Boys aan het langste eind door het team Dubbel D United nipt te verslaan. Een prachtig en geslaagd begin van hopelijk een mooie sportzomer van jong en oud met nog heel wat activiteiten. Dank aan de WDZ vrouwen voor de perfecte organisatie.Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina