hoofdsponsor
subsponsoren

IN MEMORIAM PIET SAUREN

Op vrijdag 9 juni bereikte ons het droeve bericht dat ons lid Piet Sauren op 88 jarige leeftijd in het Verzorgingshuis Bocholtz was overleden.
Piet is in 1959 lid geworden van onze vereniging en was elftalleider, lid van de elftalcommissie en bestuurslid. Eind zestiger jaren onderbrak Piet zijn lidmaatschap. Na de sluiting van de mijnen trok hij met zijn gezin naar Apeldoorn. Na zijn terugkeer in 1995 werd hij meteen weer lid en maakte zich jarenlang verdienstelijk als lid van de groep, die wekelijks het onderhoud van onze accommodatie verzorgd.
We wensen zijn familie veel sterkte in het verwerken van het verlies van Piet. Zie Lees meer voor rouwbrief.


De plechtige uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 15 juni om 11.00 uur in de parochiekerk H. Remigius te Simpelveld. De leden die de dienst wensen bij te wonen worden verzocht om kwart voor elf te verzamelen op het kerkplein voor de kerk.
Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina