hoofdsponsor
subsponsoren

CARNAVALSMIDDAG VOOR JEUGD

De oud Prinsen openden het Carnavalsfeest voor de jeugd met het WDZ lied. Daarna nodigde de president van de Raad van Vier, Roy Kisters, de BVV Kalk an de Bóks K.E. uit om op het podium te komen met Prins Rodney I, Prins Milan I, Prinses Nikki I en Keiridder Jo Direcks. WDZ Prins Roger II hing de Hoogheden de huisorde om. President Jean Horssen sprak alle feestvierders uitgebreid toe, waarna onze Prins de huisorde van de Carnavalsvereniging kreeg omgehangen. Het gezelschap van de Carnavalsvereniging maakte het podium vrij voor de Dansmariekes die een prachtige dans lieten zien. Hiermee waren de officiële daden nog niet allemaal vervuld. Prins Rodney I en President Jean haalden Jos Brands naar voren en maakten bekend, dat Jos voor zijn vele verdiensten op de feestavond van de carnavalsvereniging de Orde mit Hatz en Zieël zal ontvangen.
Toen was het de beurt aan de jeugdteams met prachtige optredens, maar ook het bestuur liet zich van zijn beste kant zien. De oud Prinsen, de Sjtuutbreur en de Kabènese traden ook op. Al met al een heel gezellige middag voor jong en oud.


Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina