hoofdsponsor
subsponsoren

JAN WEIJERS ZAALVOETBALTOERNOOI

DE LOTING IS VERRICHT
Op oudejaarsdag wordt weer het Jan Weijers Memorial Zaalvoetbaltoernooi gehouden in de sporthal Bocholtz en wel voor de 11e keer. Aanvang: 10.00 uur, prijsuitreiking rond 15.30 uur.
Supporters zijn van harte welkom. Na het toernooi een gezellige afterparty in café ďWijngracht 9".
De loting voor het toernooi heeft op donderdag 19 december plaatsgevonden en werd onder toezicht van diverse WDZ-Leden verricht door Marco Franssen en Jos Franken. De loting heeft het volgende toernooischema opgeleverd: KLIK HIER
De wedstrijden staan zoals elk jaar weer onder leiding van de scheidsrechters Hub Beckers en René Flekken. Net als de afgelopen jaren verwachten wij weer leuke potjes zaalvoetbal in de sporthal van Bocholtz en dat op de laatste dag van het jaar.
Voor eventuele vragen kan men terecht bij de organisatoren Harrie Kisters, 06-83659315 en Wim Mennens, 06-57327205.Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina