hoofdsponsor
subsponsoren

DE MASTEN ZIJN ER KLAAR VOOR...

Inmiddels zijn de verlichtingsmasten klaar voor de LED verlichting. Daar hebben onze drie mannen van staal, Ad, Piet en Karel voor gezorgd. Nu nog de Philips armaturen en Insta-Zuid kan beginnen aan de installatie van een LED verlichting op onze drie voetbalvelden. Voor Kerstmis hopen we dat het karwei geklaard is. Voor de vereniging betekent dit een grote vooruitgang en een fikse besparing op de kosten van elektriciteit. Op ons hoofdveld kunnen dan de doordeweekse inhaalwedstrijden worden gespeeld, zodat ons trainingsveld en ons tweede speelveld elke avond ter beschikking staan om te trainen en die ruimte hebben we bijzonder hard nodig.
We kunnen wel al melden dat inmiddels alle conventionele binnenverlichting vervangen is door LED verlichting.
Dit alles wordt financieel mogelijk gemaakt door subsidiëring van de Rijksoverheid, de Provinciale Overheid van Limburg, de Gemeente Simpelveld en sponsoring van de Rabobank Zuid-Limburg Oost en Elektro Scheppers.Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina