hoofdsponsor
subsponsoren

JEUGDWEDSTRIJDEN VAN DE WEEK

VOETBALPLEZIER VOOR DE WDZ YOUNGSTERS
Op zaterdag 7 september gingen de spelertjes van de O7 en O8 op stap. Al vroeg gingen ze op weg naar Eygelshoven en Mechelen. Met nog een beetje slaap in de ogen, het meest nog bij de leiders, gingen ze de wei op. Maar die slaap was gauw vergeten, de lol in het voetbalspel spatte er van alle kanten vanaf. Op de twee velden werd er door alle teams duchtig op los gescoord. Het gaat weer helemaal leuk worden in het voorliggende seizoen, zeker de moeite waard om eens te komen kijken. We wensen alle spelers, leiders en ouders veel succes, maar bovenal veel plezier.

WDZ O17 ZEGEVIERT MET 4-2
In een spannend duel wist de O17 op overtuigende wijze de overwinning naar zich toe te trekken. Tweemaal werd een achterstand goedgemaakt en met steeds sterker spel werd de tegenstander op de knieën gedwongen. Uiteindelijk kwam een 4-2 eindstand op het scorebord. Proficiat mannen.Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina