hoofdsponsor
subsponsoren

BAMBINI SLUITEN SEIZOEN AF

De allerkleinsten in de WDZ familie, de bambini zijn alweer enige weken op de voetbalwei bezig. Ook zij hebben enkele maanden thuis moeten blijven, maar het plezier is er nu des te meer om.
Op woensdagmiddag 8 juli kwamen ze bij elkaar om het vreemde seizoen toch op een mooie manier af te sluiten. De juffrouwen hadden voor lekkere hapjes en drankjes gezorgd. Ook een gezonde bak fruit ontbrak niet. De kinderen amuseerden zich met leuke spelletjes, zoals sjoelen en een dierenbingo met heel leuke prijzen. Voor de geplande stoelendans was er al geen tijd meer, de twee uur waren om en buiten stonden al de mamma‘s en pappa‘s te wachten.
Ook een leuke middag voor de fotograaf, helaas geen prijs voor hem bij de bingo, maar het zien van het plezier van de kinderen maakte alles goed.
Grote complimenten voor de juffrouwen Toos, Kim, Marion, Martine en Mariëlle die week in week uit zorgen voor het sportplezier van de kinderen.Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina