hoofdsponsor
subsponsoren

9e JAN WEIJERS MEMORIAL ZAALVOETBALTOERNOOI 2017

Op oudejaarsdag werd in de sporthal Bocholtz voor de 33e keer het zaalvoetbaltoernooi voor WDZ leden gehouden. De organisatoren van het eerste uur waren Jan Vanhommerig en Jan Weijers. Na het overlijden van Jan werd het toernooi naar hem vernoemd en dit jaar voor de 9e keer onder zijn naam gespeeld.Ieder jaar is er voldoende animo tot deelname, bij jong en oud. Dit jaar ook deelname van de O17. De loting voor het wedstrijdschema vond op donderdag 28 december in de kantine plaats onder streng toezicht van een zestal oudere,
wijze heren.

Het aantal spelers, verdeeld over acht teams, blijft al jaren redelijk constant, rond de zestig. De teams waren verdeeld over twee poules en om tien uur barstte de strijd los. Het toernooi kende een uitermate sportief verloop, de beide
scheidsrechters Michel Nicolaije en Marc Keulen hoefden geen enkele tijdstraf uit te delen.

Het aantal doelpunten was dit jaar in vergelijk met voorgaande jaren beduidend hoger, namelijk 66 in 18 wedstrijden. In de kleine finale was Racing Henricus Dubbel D United de baas en in de finale versloeg Boca Bóches het
team Ger K, zodat we de volgende rangschikking kregen: 1. Boca Bóches, 2. Ger K, 3. Racing Henricus, 4. Dubbel D United, 5. Durchee United, 6. Aowe Kino, 7. Sjravelere en 8. Nog u pils.

Ward Schijns reikte namens de familie Weijers de wisselbeker uit aan Rico Gorissen van Boca Bóches.

Dank aan de organisatoren Harrie Kisters en Wim Mennens, de scheidsrechters Michel Nicolaije en Marc Keulen, de spelers, het publiek en aan Math en Gina van café de Sporthal. Het was een prachtig toernooi, dank jullie wel!


Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina