hoofdsponsor
subsponsoren

WINST IN EXTREMIS

WDZ O19 Ė BMR/SNC O19 2-1
Op zaterdagmiddag stuitte de O19 op BMR/SNC O19. De O19 is al enige weken in de winning mood met drie overwinningen in de strijd om de KNVB beker en winst in de eerste competitiewedstrijd. Vandaag was het niet anders, beide partijen waren aan elkaar gewaagd en er ontspon zich een voor het talrijke publiek aantrekkelijke wedstrijd. De gasten kwamen op een 0-1 voorsprong, maar nog voor de rust trok Jan Willem Bisselink de stand weer gelijk.
Na de thee golfde het spel op en neer en had WDZ een groter aandeel in de kansen. Een gelijkspel leek de uitkomst te worden, maar dat was buiten Frank Heijnen gerekend, kort voor het laatste fluitsignaal schoot hij vanaf zestien meter de winnende treffer binnen.
Los van het resultaat, een mooie wedstrijd om naar te kijken.Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina