hoofdsponsor
subsponsoren

WDZ 1 MET BEIDE BENEN OP DE GROND

WDZ 1 - Leonidas-W 3-4 zondag 6 oktober ‘19
Na drie winstpartijen in de beker en twee opeenvolgende zeges in de competitie begon WDZ voortvarend aan de wedstrijd. Met goed voetbal werden de bezoekers uit Maastricht achteruitgedrongen en werden een aantal kansen gecreëerd. Tegen de verhoudingen in kwam Leonidas-Wolder, op het moment dat WDZ met tien man in het veld stond door een blessurebehandeling, op voorsprong door een ingestudeerde corner. Enkele minuten later trok Marc Schröder de stand weer gelijk door te scoren na een soepel lopende aanval. Waar iedereen hoopte dat WDZ het heft verder in eigen handen zou nemen, viel helaas al snel de 1-2. Weer uit een corner kon een speler van Leonidas- Wolder geheel vrijstaand binnen koppen. Tot overmaat van ramp viel enkele minuten later ook de 1-3. Na balverlies van WDZ zocht Leonidas-Wolder razendsnel hun spits die beheerst wist af te ronden. Het spel bleef vervolgens op en neer gaan, waarbij Jop Bleijlevens de 2-3 dacht te scoren. In een één tegen één situatie met de keeper van Leonidas was het Jop die eerder bij de bal was en scoorde, maar tot verbazing van iedereen werd het doelpunt door de verder goed fluitende scheidsrechter afgekeurd. Vlak voor de pauze wist WDZ toch de 2-3 te maken door een van richting veranderd afstandsschot van Jeroen Hünen. Dit was ook de stand waarmee de kleedkamers voor de pauze werden opgezocht.
Vol goede moed begon WDZ aan de tweede helft. Het was echter vooral Leonidas-Wolder dat gevaarlijk was in de counter en op deze manier ook de 2-4 wist te scoren. In een alles of niets poging ging WDZ met drie man achterin spelen, waardoor er op het middenveld een mannetje bij kwam. Dit resulteerde na een scrimmage in de 3-4 van Jop Bleijlevens. Helaas was dit ook eindstand, waardoor het eerste verlies van WDZ 1 in de competitie een feit is.
Bas de VreedeGeplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina