hoofdsponsor
subsponsoren

WEDSTRIJD WDZ VROUWEN UITGESTELD

Het vrouwenteam van WDZ speelt komende zondag geen wedstrijd. Inmiddels heeft het team van trainer Peter Smeets met één nederlaag en twee overwinningen op zak een plek in de subtop ingenomen en met een overwinning op SV Geuldal/SV Sibbe zouden ze aansluiting aan de top houden. Maar de wedstrijd is uitgesteld naar een latere datum.
Ook het vierde heeft twee keer gewonnen en kan met een overwinning Gulpen 3 passeren in de rangschikking en een mooie plek in de subtop krijgen.
Het derde elftal neemt het op tegen het tweede team van de Slenaken Noorbeek combinatie. Beide elftallen bivakkeren in de middenmoot en kunnen met een overwinning de weg naar boven inslaan.
Het eerste en tweede team spelen uit. Met een overwinning op het moeizaam draaiende FC Kerkrade-W zou de gedeelde eerste plaats gehandhaafd blijven. Het tweede team krijgt het moeilijk bij de reserves van RVU, die dit seizoen nog geen puntverlies geleden hebben.Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina