hoofdsponsor
subsponsoren

KIENEN VOOR DE JEUGDKAMPEN

De kiencommissie van WDZ wil graag nog één keer kienen dit jaar en wel op dinsdag 22 september. Voor de veiligheid worden de corona regels strikt gevolgd die voor horecazaken gelden. Inschrijven is verplicht, het aantal bezoekers is beperkt en er wordt een strikte indeling van de ruimtes met gereserveerde plaatsen gehanteerd. Mocht de dreiging van corona snel groter worden, zijn we genoodzaakt het kienen af te gelasten. We zullen de ingeschreven personen dan een bericht sturen. We zullen de ontwikkelingen goed in de gaten houden. We moeten zeker het gevaar niet uitdagen, mer va ummer heem zitse, kieste ooch erm zin.

Vol is vol hebben we gezegd en helaas hebben we het maximum aan deelnemers dat we kunnen onderbrengen in de kantine bereikt. Het inschrijfformulier kunt u niet meer oproepen. De prijzen voor de series kaarten zijn hetzelfde als vorig jaar: één serie 5 euro, twee series 8 euro en drie series 10 euro. Prijzen gelden voor één persoon! We hebben weer prachtige prijzen.

Het spijt ons verschrikkelijk, maar inschrijven is niet meer mogelijk!!


Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina