hoofdsponsor
subsponsoren

WDZ WINT TOPPER IN WOLDER

Op een koude en natte zondagmiddag behaalde WDZ een belangrijke overwinning in de topper tegen koploper Leonidas Wolder. De gasten begonnen sterk aan de wedstrijd en drongen de Maastrichtenaren volledig terug op eigen helft. Er kwamen enkele mooie kansen, maar er ontbrak het laatste stukje fortuin. Tegen het half uur werd de doorgebroken Jop Bleijlevens door de Leonidas keeper gevloerd. Max van der Linden benutte de penalty feilloos.
Enkele minuten na rust kwam de thuisploeg op gelijke hoogte na een fraaie lob over keeper Bas de Vreede. WDZ verloor voor korte tijd het overwicht, maar vocht zich goed terug in de wedstrijd. In de 70e minuut troggelde Jop Bleijlevens een Leonidas verdediger de bal af en recht op het doel afgaand liet hij de keeper geen kans. Vijf minuten voor het einde ging de wedstrijd definitief in het slot. Jop Bleijlevens rondde een voorzet fraai met het hoofd af. Leonidas-W heeft nog één punt voorsprong, maar wel een wedstrijd meer gespeeld.

Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina