hoofdsponsor
subsponsoren

DERBY IN BUURDORP EYS

Nederland maakt zich op voor de eerste zware storm in 2020 en daar bedoelen de weerkundigen niet de voetbalderby in Eys mee, maar een heuse storm, Ciara genaamd, die mogelijk met windkracht 10 over het land gaat razen.
Maar mocht het toch meevallen, dan wordt op zondagmiddag een derby gespeeld die we zeker als absolute klassieker mogen beschouwen. WDZ gaat op bezoek in Eys om het tegen een vertrouwde tegenstander, Zwart-Wit ‘19, op te nemen. In de wedstrijd op de Bocholtzerheide bleken beide partijen aan elkaar gewaagd en tel daarbij de echte derbysfeer op en je treft alle ingrediënten aan voor een spannende pot voetbal, een bezoek meer dan waard. Dus zet je schrap, of voor de storm of voor de derby.Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina