hoofdsponsor
subsponsoren

WIEL BECKERS KWAJONGCONCOURS

Op zaterdag 7 januari vond in het WDZ clubgebouw voor de vijfendertigste keer het Wiel Beckers Kwajongconcours plaats. Het kaarttoernooi begon ooit onder de bezielende leiding van Wiel Beckers en Jan Hamers en is niet meer weg te denken van de WDZ verenigingsagenda. Te vermelden is zeker het feit dat de gebroeders Wiel en Ger Heckmans al meer dan 30 keer deelgenomen hebben.

Liefst 29 koppels bonden de onderling strijd aan. Zes rondes moesten de uiteindelijke beslissing brengen.
Even voor zeven uur konden de kaartmeesters Ger Vliegen en André Crutzen de eindrangschikking bekend maken. De poedelprijs ging naar het koppel Harrie Kisters en Jan Schmets. Op de vierde plaats eindigden Jos Brands en Bert Schijns, de derde plek ging naar Harrie Honings en John Franssen. Hans Cransveld en Wim Mennens werden tweede en het koppel Hein Vliegen en Leon Vliegen eisten onbetwist de zege voor zich op met de volle winst uit zes partijen.
De haantjes bij het toepen gingen voor het merendeel naar de grote afvaardiging kaarters uit Chèvremont.


Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina