hoofdsponsor
subsponsoren

IN MEMORIAM HERMAN DORTANTS

Op vrijdag 5 oktober kregen we het droeve bericht, dat ons lid Herman Dortants was overleden. Volgend jaar zou Herman 60 jaar lid van de vereniging zijn. Als 28 jarige kwam hij naar WDZ en speelde in het tweede en derde elftal en was jeugdleider. Later werd hij 11 jaar lang bestuurslid en leider van het tweede en vervolgens vierde elftal. Ook was hij bestuurslid van de supportersclub.
Als er iets te bouwen viel op het sportpark was Herman present en bij elk feest in de club zat Herman aan de bonnenverkoop. Door ziekte gedwongen moest Herman al jaren geleden een stap terug doen, maar hij bleef een vurig supporter van onze sporters.
We zullen Herman missen op zijn vaste stek op de hoek van het buffet, maar we blijven hem in onze herinnering houden als een man die veel betekend heeft voor onze club.
We wensen Bertien, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte bij het verwerken van het verlies van Herman.


Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina