hoofdsponsor
subsponsoren

KINGER, VIER TSEZAME!

RABO CLUBSUPPORT: HET STEMMEN IS BEGONNEN, STEUN DE WDZ JEUGDKAMPEN EN JEUGDDAGEN
Vanaf vandaag 4 oktober kun je als lid van de Rabobank je stem uitbrengen op je favoriete vereniging in de Rabo ClubSupport actie. Ieder lid mag vijf stemmen uitbrengen, waarvan maximaal twee op één vereniging en het zou fijn zijn als je voor WDZ kiest. Vorig jaar heeft WDZ in het gebied van de Rabobank Zuid Limburg de meeste stemmen behaald en dat heeft een heel mooi sponsorbedrag opgeleverd. Sinterklaas is ons hoogstpersoonlijk de cheque komen overhandigen op de Sinterklaasmiddag voor de jeugd.Ook dit jaar willen we de opbrengst van de actievolledig aan de jeugd besteden en wel aan de jeugdkampen en de jeugddagen in de zomer van 2022. We vinden het heel belangrijk dat jeugdigen samen kunnen spelen en sporten en we hechten er veel belang aan dat het voor alle kinderen toegankelijk is. Financiën mogen nooit een barrière zijn voor kinderen om te kunnen deelnemen. We willen de activiteiten graag gratis of met een kleine vergoeding aanbieden.

Met uw stemmen op WDZ kunt u samen met ons waarmaken waar wij voor staan en waar wij ons uiterste best voor willen doen. KINGER, VIER TSEZAME!Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina